Szczerze mówiąc to chyba…

Szczerze mówiąc to chyba spodziewałem się czegoś więcej po starcie #kanalsportowy
Na pewno plany im trochę pokrzyżowała pandemia i wstrzymanie praktycznie każdego sportu na świecie ale wygląda na to że nie ma chyba planu B czy C, tylko cały czas trzymają się kurczowo planu A – „jakoś się rozkręci”.

Po starcie kanału oglądałem Hejt Parki itd ale formuła się chyba wypaliła. Borek się obraził, co mnie trochę zaskoczyło, bo bardzo go lubię. Często wolałem oglądać „gorszy” mecz z jego komentarzem niż „lepszy” z kimś innym. Smokowski o wiele groszy niż w TV, za Polem nigdy nie przepadałem, więc się nie wypowiadam, a Stanowski średnio odnajduje się na wizji co sam przyznawał.

Hitem kanału do tej pory jest odcinek z Najmanem, który pomógł im w rozpromowania kanału,bo na 2 kwietnia jest największy przyrost subskrypcji i wyświetleń tegoż to odcinka.. Ma obecnie 1 833 476 wyświetleń.
Kolejny odcinek to Hejt Park z Quebonafide, czyli można założyć że większość wyświetleń to fani rapera, a nie fani sportu. Ma obecnie 1 121 360 wyświetleń
Numer 3 to Hejt Park z Mateuszem Borkiem, kiedy to poprowadził odcinek sam i poszło mu świetnie – co kłóci się z tym co powiedział podczas odcinku z Najmanem, że może to nie dla niego itd. Gość umie ciekawie opowiadać. Ma obecnie 484 699 wyświetleń
Poza podium odcinek znowu nie związany ze sportem – Sebastian Fabijański, który chyba nie spodobał się zbyt dużej ilości odbiorców bo obecnie ma 8,9k łapek w górę i ponad 11k łapek w dół. Ma obecnie 484 699 wyświetleń
Miejsce 5 – anegdoty. Obecnie 461 692 wyświetlenia
Miejsce 6 – kolejny Hejt Park w którym wystąpili Borek i Stanowski.. Obecnie 442 318 wyświetleń
Na 7 miejscu, ostatni odcinek, który ma ponad 400k wyświetleń – Hejt Park z sędzią Szymonem Marciniakiem. Obecnie 405 809 wyświetleń

Na 7 topowych (mających pondach 400k wyświetleń) materiałów, 6 to Hejt Parki i 1 z anegdotami. Czysto sportowo są 2 materiały – z Najmanem (bo jednak ze sportem miał/ma coś wspólnego) i Szymonem Marciniakiem. 2 kolejne materiał z dziennikarzami – Borek oraz Borek i Stanowski, 2 z piosenkarzami/aktorem i 1 dotyczący ogólnie rozumianych anegdot.

– Misja Futbol – nic nowego, wcześniej na kanale Przeglądu Sportowego, obecnie jedyny format, który ma ponad 100k wyświetleń z nielicznymi wyjątkami.
– Liga PL – no trochę drętwo
– Domowy futbol – średnio po 7k wyświetleń
– Format o walkach nie oceniam bo nie widziałem ale chyba jeden upadł z tego co słyszałem

Materiały od pewnego czasu nie mogą przekroczyć 50k-60k wyświetleń. Dodatkowo KS powoli próbuje zjeść WeszłoTV.

No i szczerze mówiąc wolę obecnie obejrzeć Ligę Minus na WeszłoTV bo jest luźno i z humorem. Widać że ludzie tam czują internet, nie mają telewizyjnych naleciałości.

Nie wiem, może się mylę i jestem w mniejszości w tym temacie ale Liga Minus > obecnie Kanał Sportowy.
Myślicie że KS zaraz załapie i znów odpali czy może być ciężko w tym temacie?
Słucha ktoś obecnie radia Weszło? Dzieje się tam coś obecnie?

#pilkanozna #weszlo #weszlotv #ekstraklasa