Siemano, dzisiaj zamiast…

Siemano, dzisiaj zamiast programu „Dwaj zgryźliwi tetrycy” polecam „Sprawę dla reportera”. Od 10.02 na Weszło TV pani redaktor Elżbieta Jaworowicz zajmie się bulwersującymi sprawami z Poznania:

– czy piłkarze Lecha Poznań oszukali Piotra Rutkowskiego metodą „na zagraniczne sibi” i dlatego Piotr Rutkowski może się od nich ubiegać zwrotu samolotu (taka stara tradycja)
– czy klub Lech Poznań łamiąc konwencję genewską torturuje własnych kibiców i w związku z tym może się spodziewać pozwu zbiorowego do Trybunału w Hadze

A tak naprawdę to nie, powiemy o tym my, czyli ja i Leszek Milewski. Ale sporo również będzie o Rakowie Częstochowa i tramwajarstwie, o Stali Mielec i wrzutach z autu oraz o Starcie Łódź, bo w nim gram. Do tego monolog o porażce, Leszek odwołujący się do tresury organizmów jednokomórkowych, anegdoty o Levadii Tallin. No lepiej obejrzeć, niż nie obejrzeć.

Dzięki za wszystkie wyświetlenia, komentarze, łapki w górę (z tego mamy hajs), dobre słowa, ciepłe myśli, plusy na mirko, sympatyczne opinie (z tego mamy satysfakcję), słowa krytyki, sugestie poprawek, obelgi (z tego czerpiemy nauki na przyszłość). Jeśli kolega pyta o link, to nawet bez konta mikroblog premium można go otworzyć poniżej.

Link do Weszło: https://weszlo.com/2021/05/07/lech-torturuje-kibicow-co-na-to-trybunal-w-strasburgu-dzt-od-1000/

Link do YT:

Tagi: #weszlo #ligaminus #ekstraklasa #lechpoznan #rakowczestochowa no i jednak #pilkanozna