Nie ma to jak wysrać artykuł…

Nie ma to jak wysrać artykuł z samym zdjęciem, a ponad 800 imbecyli wykopuje takie głupoty i nie, to wcale nie oznacza, że masa ludzi ma takie kompleksy i taki ból dupy na Legię że to głowa mała XD Ale jak wiemy kompleksy wobec Legii to mit i wymysły KYBYCÓW 7EGII FARSZAWA!
I tak na wstępie, gardzę kibolstwem legijnym, polskim czy zagranicznym.

A teraz do rzeczy.
Po beznadziejnej akcji kibolstwa Legii, niektórych tak dupa zabolała że zaczęło się sranie na Legię ile wlezie.
Kibole z miast gdzie są dwa kluby na jednym poziomie rozgrywkowym oddaliby wszystko aby ich przeciwnik spadł/upadł, ale jak wiemy takie rzeczy tylko w Polsce i to Legii!. Przecież kibice Cracovii nie chcieliby spadku Wisły, a Wisły Cracovii xD W Niemczech kibolstwo z każdego klubu bundesligi od wejścia RB Lipsk do nawet dzisiaj wyzywają ten klub i robią wszystko co najgorsze, ale jak wiadomo takie rzeczy tylko w Polsce, że jakiś klub/kluby atakują klub X albo Y. W Angli też przecież kibolstwo by nie chciało aby taki np. jeden z Manchesterów poleciał, a gadanie ,,Manchester jest tylko czerwony” to nie to samo co ,,W Warszawie jest tylko Legia/Polonia” co nie? (-‸ლ)

Niektórzy wysyrwają gnioty, jakby to Legia sprowadziła na prawie 50 lat do Polski komunizm i jakby ona sama marzyła aby ich klub przejęli komuchy. Jeszcze niektórzy debile w tym jakiś redaktorek z weszło uważają, że przez to SPONSORZY NIE CHCĄ INWESTOWAĆ W POLSKĄ PIŁKĘ xDDDDDDDDDDDD Takiej głupoty to ja dawno nie słyszałem. Na świecie, w tym na zachodzie jeszcze większa patologia się odbywa i jakoś sponsorzy są i nie uciekają, ale z polskiej ligi to na pewno by uciekli! i dlatego nikt tutaj nie inwestuje xD Jeszcze inny inteligent napisał, że w Polsce nie ma rasizmu bo tutaj nie grają czarnoskórzyśniadzi zawodnicy ¯_(ツ)_/¯ Ja tylko przypomnę, że rasizm bryluję w takiej ŚWIATOWEJ serie A czy tym bardziej w Rosji. W La lidze czy innych ligach też występuje częściej niż w Polsce. Ktoś stamtąd ucieka XD? Kiedy ostatnio była jakaś grubsza sytuacja, gdzie np. rzucano u nas bananami czy pół kibolstwa skandowało odgłosy małp? W Angli ostatnio kibolstwo rzucało w głowę z trybun w zawodnika Manchesteru United uniemożliwiając mu wykonanie rożnego. W Holandii kilka lat temu na meczu z Ajaxem jacyś trygloci udawali ulatnianie się gazu jak jakiś zawodnik Ajaxu miał piłkę, bo Ajax to klub sympatyzujący z żydami, ale jak wiemy takie rzeczy mają tylko miejsce w Polsce, a na zachodzie to sobie poradzili! XDDDD

Normalnie since fiction i coś niewyobrażalnego, że komuchy przejęły klub ze STOLICY kraju satelickiego, a dlaczego wypadło na Legię? Bo Polonia za bardzo kojarzyła się z POLSKOŚCIĄ , a jak dobrze wiemy komuchy wszystko co miało związek z Polską chcieli usunąć. Dlatego Polonia dostała najgorszego ,,sponsora” czyli kolej, a Legia wojsko bo uwaga! NIE KOJARZYŁA SIĘ TAK Z POLSKĄ .Normalnie odkrycie ameryki xD

Teraz trochę historii ze strony Polonii na wikipedii:

Na początku 1949 roku Polonia została zaproszona przez brazylijski klub CR Vasco da Gama na rozegranie kilku meczów towarzyskich, jednak ówczesne władze nie zgodziły się na wyjazd Polonii za granicę.W tym roku również Polonia Warszawa została przemianowana przez władze komunistyczne na nazwę Kolejarz Warszawa. Od 1950 roku Polonia (wtedy Kolejarz) grali w bordowych koszulkach, niebieskich spodenkach oraz z kolejarskim znakiem na koszulkach.

Pierwsza połowa lat 50. to czarny okres stalinizmu, ówczesne władze chciały usunąć wszystko co miało związek z dawną Polską. Każdemu klubowi dano resortowego „sponsora”, Polonii przypadła kolej, która, w przeciwieństwie do górników, wojska i milicji, do bogatych nie należała. Trzeba jednak przyznać, że nieudolność działaczy też nie pomogła klubowi w utrzymaniu. Późniejszą tułaczkę Polonii po niższych ligach, spowodowało uczynienie centralnym klubem PKP poznańskiego Lecha, który finansowany był kosztem KSP. Doprowadziło to klub do wieloletniej marginalizacji, nie tylko Polonię, ale także inne kluby kolejowe

Dla mnie to nawet Legią mogli naziści rządzić, Chińczyki, czy inne wynalazki. Gówno mnie to obchodzi.
Jeszcze jakby to Legia sama sobie wzięła komucha w czasach pokoju za prezesa to wtedy rozumiem hejt na ten klub, ale mówimy o czasach komunistycznych więc niektórzy się tylko ośmieszają. Zresztą już jeden użytkownik dobrze napisał:

Co to w ogóle za porównanie między przedwojennym prezesem Polonii a powojennym prezesem Legii?

Ja chciałbym aby Polonia była w ekstraklasie, ale to nie moja wina, że są tak beznadziejni i gniją dalej w III lidze.
Widzew to samo, ale jak oni z taką kasą i zapleczem mają problem awansować w cuglach do wyższych lig to kogo to wina? Legii? Oni już się popisali rok temu jak mając autostradę do I ligi, nie awansowali.

#legia #ekstraklasa #pilkanozna #poloniawarszawa #bekazpodludzi