Legia vs Wisła 7:0 -…

Legia vs Wisła 7:0 – wszystko wpada, oczywiście każdy trąbi, że przeciwnik słaby i maja rację.
Legia od początku do końca kontrolowala przebieg gry, brak mowy o super skuteczności i że większość strzałów wpadala do bramki. Nawet babolarz Luquinhas jaki ma problem z kilku metrów w bramke strzelić, strzelił.

Legia vs Widzew 3:2 – dużo zmarnowanych okazji, do przerwy powinno być minimum 3:0, kompletna kontrola całego spotkania oprócz kilku minut i już niektórzy mówią jaki to Widzew mocny, że to poziom ekstraklasy i w cale nie odstawają od Legii xD
Ale oczywiście nikt o tym nie wspomni, że gdyby celność była jak z Wisłą, to by się skończyło z 7:2 no ale po co o tym mówić! Legia to slabiaki bo mało wygrali xD Nikt nawet nie wspomniał, że Widzew grał słabo, ale jakby przegrali wiecej to by gadali ¯_(ツ)_/¯

Legia vs Arka 1:0 – kompletna dominacja, jeszcze większa niż w w.w. spotkaniach. Znowu słaba skuteczność, marnowanie okazji na potęgę, Luquinhas znowu z 2 metrów do bramki pudluje, no ale WSTYD ZE LEGIA WYGRAŁA TYLKO 1:0 I TO GRAJĄC W PRZEWADZE! Oczywiście o skutecznosci brak jakichkolwiek wzmianek i o tym, ze do przerwy powinno byc z 3:0.

Czyli wychodzi na to, że dla części osób jak dany zespół wygra minimalnie to jest z automatu słaby i jest na poziomie przeciwnika xD Co tam statystyka strzałów czy przebieg meczu. Ale jak dany zespół wygra z 5:0 to jest tylko ,,ale słaby zespoł trafili, każdy by ich tyle pyknał” i już nie ma mowy o skuteczności xD
Jezeli niektórzy nie rozróżniają 1:0 po wyrównanym, albo slabym meczu do 1:0 po kompletnej dominacji i marnowaniu okazji 100% raz za razem, to nadają sie do leczenia w Choroszczy albo innym tego typu miejscu.

Potem taki Kowalski ci czyta takie gnioty i myśli, że Legia w meczu z Arka czy Widzewem nic nie grała xD

We wszystkich 3 spotkaniach Legia zagrala na takim samym poziomie, ale tylko w pierwszym byla tak bardzo skuteczna, a dla ,,ekspertów” tylko w meczu z Wisłą zagrała super bo tam 7 bramek było xD