Kilka ostatnich…

Kilka ostatnich transferów/pogłosek w ekstraklasie.

1. Arsenić podpisał 5 letni kontrakt z Rakowem – do tej pory był jedynie wypożyczony z Jagi, mówi się że klauzula wynosiła około 350k euro, nie wiadomo jednak czy właśnie za taką kwotę został sprzedany.
2. Lech Poznań oprócz Jimeneza jest zainteresowany ściągnięciem Davida Schnegga oraz Placha (tutaj zainteresowanie również okazuje Dynamo Moskwa, zapewne w Moskwie musiałby pogodzić się z rolą dwójki)
3. Sobiech nie wróci do ekstraklasy. Jego wymagania finansowe były zbyt wysokie i mówi się że w ostatnim czasie dostał propozycję z Trabzonsporu
4. Aschraf El Mahdioui został zawodnikiem Wisły, w mediach pojawiła się również informacja że Frydrych znajduje się na liście Legii ale nie wiadomo na ile te spekulacje są realne.
Mateusz Lis w ostatnim wywiadzie powiedział że to odpowiedni moment na opuszczenie Wisły dla niego i dla klubu więc możemy się spodziewać transferu bramkarza w najbliższym czasie.
Dodatkowo portugalskie media podały informacje że Wisła zawarła wstępne porozumienie z Kenji Gorré który występował w lidze portugalskiej.
Boguski po odejściu z Wisły wybiera między Puszczą Niepołomice i Garbarnią Kraków.
5. W kręgu zainteresowań Wisły Płock znaleźli się – Cholewiak z Legii oraz Kwiecień i Szymonowicz z Jagi (ostatnio na wypożyczeniu w Cracovii)
6. Raków powalczy z Sassuolo o Strączka który prawdopodobnie opuści w tym okienku Stal, Raków prowadzi również rozmowy w sprawie transferu Holca ale ciężko powiedzieć czy któryś z tych transferów się uda.
Raków jest również zainteresowane sprowadzeniem Alieu Fadera z ligi słowackiej.
7. Jagiellonia chciała zatrudnić Podstawskiego jednak na ten moment jego żądania są zbyt wysokie – 15k euro/miesiąc na co klub nie chce się zgodzić.

To chyba tyle z ostatnich dni

#ekstraklasa #mecz

i tag do czarnolistowania odnoszący się do transferów/pogłosek – #transferyekstraklasy