CO ZA MECZYCHO Wraca…

CO
ZA
MECZYCHO

Wraca Ekstraklasa, to wracają też podsumowania meczów Lechii, zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niesamowite widowisko zgotowali nam dzisiaj Lechiści i przegrani w derbach trójmiasta. W tym meczu było absolutnie wszystko poza pierwszą połową. 4 karne, samobój, 2137 prób z dystansu Ze Gomesa, D Z I K Conrado, KRÓL FLAVIO.
O pierwszej połowie jedno zdanie – ponoć była, Lechia miała przewagę, ale Arka coś tam zaczęła dochodzić do głosu pod koniec.
Potem jednak, potem się zaczęło na całego.
Na początku drugiej połowy dobrze w pole karne podaje Ze Gomes, Kubicki strzela i co? I ręka, rzut karny dla Lechii, Flavio ze spokojem strzela i jest 1-0. Scenariusz z derbów trójmiasta powszechnie znany – Lechia Pany!
Wylewu jednak dostaje w obronie Karol Fila, rzut karny dla Arki, pewny strzał Vejinovicia i choć Dusan Kuciak dobrze się rzucił to jest 1-1.
Potem rzut rożny i 1-2. Dość pechowy samobój Kubickiego, piłka przeszła jeszcze między nogami Malocy. Jest nerwowo, bo to już 71 minuta, Lechia przechodzi więc do frontalnego ataku, wchodzi m.in. Zwoliński i od razu odwdzięcza się dobrym strzałem, który dobija Flavio. 2-2!
Mija jednak chwila i to co Zwoliński dał, to od razu zabrał. Ręka we własnym polu karnym, znów Vejinović i znów gol. 2-3.
Niemal od razu odpowiada Conrado i jest 3-3! Ale jednak nie, przyjął sobie ręką i bramka zostaje anulowana.
Jednak co się odwlecze to nie uciecze, piłka wędruje w pole karne, doskakuje do niej Zwoliński i co? I gol! 3-3.
Co dalej? Słaba wrzutka (?) w pole karne, ale że piłkarze Arki są jeszcze słabsi, to z kompletnie niegroźnej sytuacji sprokurowali rzut karny. Flavio podchodzi i strzela swoją 10 bramkę w derbach trójmiasta. Potem jeszcze chwila nerwówki oraz uratowanie wyniku przez Dusana Kuciaka, który strącił strzał główką na poprzeczkę i koniec! Kolejne derby dla Lechii!

Kubicki: 6/10
Lipski: 5/10 (w pierwszej połowie jeszcze jako tako, ale w drugiej kompletnie niewidoczny, pora chyba myśleć o rozstaniu xd)
Makowski: 3/10 (ja mam wrażenie, że on się boi mieć piłkę przy nodze)
Ze Gomes: 7/10 (dużo wiatru, ale mógłby dawać trochę więcej konkretów)
Mihalik: 4/10 (podobnie jak Lipski)
Paixao: 10/10