30.05.2020 Dzień dobry….

30.05.2020

Dzień dobry. Dzień zapowiada się ciekawie, bo po pierwsze trzy spotkania w ekstraklasie, w tym hit

pokaż spoiler ŁKS – Górnik

a poza tym, w Niemczech mecze dwóch potężnych snajperów czyli Piątka i Lewandowskiego. Z racji tego, że rusza już coraz więcej lig, nie wszystkie będę już wymieniał w „Poza polską TV”. Ktoś może być rozczarowany, że nie informuję o szlagierach ligi armeńskiej czy estońskiej, ale inaczej by się rozpiska rozpasła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EKSTRAKLASA
15:00 Łódzki KS – Górnik Zabrze (Canal+ Sport, nSport+, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Piast Gliwice – Wisła Kraków (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
20:00 LECH POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA (TVP 2, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:00 (TVP Sport), 19:30 (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) i 19:50 (TVP 2)

1. BUNDESLIGA
15:30 Hertha – Augsburg (Canal+ Sport 2)
15:30 Schalke – Werder (Eleven 1)
15:30 Wolfsburg – Eintracht (Eleven 2)
15:30 Mainz – Hoffenheim (Eleven 3, 4)
18:30 Bayern – Fortuna (Eleven 1, 2)

2. BUNDESLIGA
13:00 Kiel – Arminia (Eleven 1)
13:00 Karlsruher – St. Pauli (Eleven 2)
13:00 Norymberga – Bochym (Eleven 3)
13:00 Sandhausen – Hannover (Eleven 4)

LIGA CZESKA
20:00 Slavia Praga – FK Jablonec (Polsat Sport)

pokaż spoiler (14:00) Sigma – Przybram; (16:00) Liberec – Slovacko; Zlin – Ostrava; (18:00) Viktoria – Mlada Boleslav

///MAGAZYNY
11:30 Stan futbolu (TVP Sport)
21:00 Eleven call live (Eleven 1)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:00 Nocne zebranie zarządu – Stanowski, Borek, Smokowski, Pol (Kanał Sportowy)
22:20 Sportowy wieczór (TVP Sport)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGA UKRAIŃSKA
13:00 Kolos Kovalivka – Desna
16:00 Oleksandryia – Zoria
16:00 Dnipro-1 – Olimpik Donieck

LIGA SERBSKA
15:00 Radnik – Proleter
17:30 Partizan – Mladost
19:30 Napredak – Radnicki Nis

LIGA WĘGIERSKA
16:55 Kisvarda – Ujpest
19:00 DVTK – Mezokovesd
21:05 Paks – MOL Fehervar

LIGA BIAŁORUSKA
16:00 Biełszyna – Sławija Mozyrz
18:00 Dynamo Mińsk – Szachtior Soligorsk

PUCHAR CHORWACJI
20:15 Slaven Belupo – Lokomotiv Zagrzeb

K-LEAGUE
09:30 Gangwon – Jeonbuk
12:00 Busan – Suwon
12:00 Gwangju – Ulsan

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa