24.07.2021 Dzień dobry….

24.07.2021

Dzień dobry. Igrzyska ruszyły, tak samo zresztą jak Ekstraklasa. Na co z pewnością warto dziś rzucić okiem, to mecz siatkarzy.

EKSTRAKLASA
15:00 Górnik Łęczna – Cracovia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
20:00 Legia Warszawa – Wisła Płock (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:15 (TVP Sport) i 19:30 (C+)

LIGA CZESKA
19:00 Sparta Praga – Sigma (Polsat Sport News)

MECZE TOWARZYSKIE
16:30 Bayern – Ajax (Polsat Sport)
17:00 AC Milan – Modena FC (transmisja na kanale YT Milanu)

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE – TURNIEJ KOBIET
09:30 Chile – Kanada
10:00 Chiny – Zambia
10:30 Szwecja – Australia
12:30 Japonia – Wielka Brytania
13:00 Holandia – Brazylia
13:30 Nowa Zelandia – USA

///POZA POLSKĄ TV///

PREMIER LIGA
Transmisje na kanale YT
16:30 Chimki – Zenit
19:00 Rubin – Spartak
19:00 Lokomotiw – Arsienał

GOLD CUP
Transmisje na kanale YT CONCACAF
01:30 (sob/nd) Katar – Salwador
04:00 (sob/nd) Meksyk – Honduras

///MAGAZYNY///
20:00 Studio Tokio (Polsat Sport)
21:00 Hejtpark olimpijski (Kanał Sportowy)
21:30 Olimpijski wieczór (TVP 1)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)

///POZA FUTBOLEM///

TENIS
TURNIEJ ATP W GSTAAD
Transmisje od 11:00 (Polsat Sport Extra)

TURNIEJ ATP W UMAG
Transmisje od 18:00 (Polsat Sport Extra)

TURNIEJ ATP W LOS CABOS
Transmisja od 05:00 (sob/nd, Polsat Sport Extra)

TURNIEJ WTA W PALERMO
Transmisje od 17:00 (Canal+ Sport 2)

TURNIEJ WTA W GDYNI
Transmisje od 17:00 (TVP Sport)

DTM
10:30 Kwalifikacje (Eleven 2)
13:30 Wyścig (Eleven 2)

ŻUŻEL
1. LIGA
16:10 Mecz Północ – Południe (nSport+)

BOKS
20:15 Gala w Londynie (Polsat Sport Fight)
22:00 Gala w Londynie (Polsat Sport)

SPORTY WALKI
01:00 (sob/nd) UFC Fight Night (Polsat Sport)

///NA IGRZYSKACH///
Szczegółowy harmonogram: KLIK

07:00 Koszykówka 3×3 (Eurosport 2)
09:00 Siatkówka plażowa (Eurosport 2)
09:10 Siatkówka plażowa/szermierka/tenis stołowy/kolarstwo (TVP 1)
10:30 Koszykówka 3×3 (Eurosport 2)
11:00 Szermierka: szpada (Eurosport 2)
11:15 Boks (Eurosport 1)
12:00 KOSZYKÓWKA 3X3: Japonia – POLSKA (TVP Sport)
12:35 Pływanie/szermierka (TVP Sport)
12:40 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: POLSKA – IRAN (TVP 1, Eurosport 1)
14:45 Siatkówka mężczyzn: USA – Francja (Eurosport 1, TVP Sport)
15:15 Koszykówka 3×3 (Eurosport 2)
01:30 (sob/nd) Skateboarding (Eurosport 2)
01:55 (sob/nd) Siatkówka plażowa/szermierka (TVP Sport)
02:00 (sob/nd) Wioślarstwo: 1/2 finału (Eurosport 1)
02:00 (sob/nd) Wioślarstwo/szermierka/taekwondo/gimnastyka sportowa/judo (TVP 1)
03:00 (sob/nd) Wioślarstwo: repasaże (Eurosport 1)
03:00 (sob/nd) Siatkówka plażowa mężczyzn: POLSKA – Japonia (TVP 1)
03:30 (sob/nd) Pływanie: finały (Eurosport 1, TVP Sport)
04:10 (sob/nd) Strzelectwo/szermierka/judo/boks/taekwondo (TVP 1)
05:00 (sob/nd) Koszykówka 3×3: Serbia – POLSKA (Eurosport 1)

///KĄCIK FILMOWY///
20:00 Iron Man 3 (Polsat)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #tokio2020 #olimpiada