31.05.2020 Dzień dobry….

31.05.2020

Dzień dobry. Niedziela, 12:30 i jakiś obiadek wprost do Ekstraklasuni? Czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawi mnie, jak dziś sobie Mamrot poradzi prowadząc Arkę w derbach.

EKSTRAKLASA
12:30 Wisła Płock – Korona Kielce (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 12:10
15:00 Cracovia – Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 LECHIA GDAŃSK – ARKA GDYNIA (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 17:10

1. BUNDESLIGA
15:30 M’Gladbach – Union (Eleven 1, 4)
18:00 Paderborn – Dortmund (Canal+ Sport)

2. BUNDESLIGA
13:30 HSV – SV Wehen (Eleven 1)
13:30 Dynamo Drezno – VfB Stuttgart (Eleven 2)
13:30 Heidenheim – Aue (Eleven 3, 4)

LIGA CZESKA
18:00 Karwina – Sparta Praga (Polsat Sport)

pokaż spoiler (14:00) Teplice – Opawa; (16:00) Bohemians – Ceske Budejovice

///MAGAZYNY///

11:00 Cafe futbol (Polsat Sport) – goście: Ł. Madej, P. Golański
19:30 Liga+ Extra (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
21:00 Turbokozak (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
21:00 Eleven call live (Eleven 1)
21:35 Sportowy wieczór (TVP Sport)
22:00 Piłka nocna live (Kanał Sportowy)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGA DUŃSKA
18:00 Esbjerg – Aalborg

LIGA SERBSKA
17:30 Backa Topola – Javor
19:30 Macva – FK Vozdovac

LIGA WĘGIERSKA
18:55 Honved – Debreczyn
21:05 Puskas Academy – Ferencvaros

PUCHAR CHORWACJI
20:15 Rijeka – Osijek

LIGA BIAŁORUSKA
15:00 Energietyk-BDU – FK Witebsk
17:00 BATE – Isłacz Mińsk
19:00 Ruch Brześć – Dynamo Brześć

K-LEAGUE
09:30 Seul – Seongnam
12:00 Incheon – Pohang

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa

30.05.2020 Dzień dobry….

30.05.2020

Dzień dobry. Dzień zapowiada się ciekawie, bo po pierwsze trzy spotkania w ekstraklasie, w tym hit

pokaż spoiler ŁKS – Górnik

a poza tym, w Niemczech mecze dwóch potężnych snajperów czyli Piątka i Lewandowskiego. Z racji tego, że rusza już coraz więcej lig, nie wszystkie będę już wymieniał w „Poza polską TV”. Ktoś może być rozczarowany, że nie informuję o szlagierach ligi armeńskiej czy estońskiej, ale inaczej by się rozpiska rozpasła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EKSTRAKLASA
15:00 Łódzki KS – Górnik Zabrze (Canal+ Sport, nSport+, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Piast Gliwice – Wisła Kraków (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
20:00 LECH POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA (TVP 2, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:00 (TVP Sport), 19:30 (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) i 19:50 (TVP 2)

1. BUNDESLIGA
15:30 Hertha – Augsburg (Canal+ Sport 2)
15:30 Schalke – Werder (Eleven 1)
15:30 Wolfsburg – Eintracht (Eleven 2)
15:30 Mainz – Hoffenheim (Eleven 3, 4)
18:30 Bayern – Fortuna (Eleven 1, 2)

2. BUNDESLIGA
13:00 Kiel – Arminia (Eleven 1)
13:00 Karlsruher – St. Pauli (Eleven 2)
13:00 Norymberga – Bochym (Eleven 3)
13:00 Sandhausen – Hannover (Eleven 4)

LIGA CZESKA
20:00 Slavia Praga – FK Jablonec (Polsat Sport)

pokaż spoiler (14:00) Sigma – Przybram; (16:00) Liberec – Slovacko; Zlin – Ostrava; (18:00) Viktoria – Mlada Boleslav

///MAGAZYNY
11:30 Stan futbolu (TVP Sport)
21:00 Eleven call live (Eleven 1)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:00 Nocne zebranie zarządu – Stanowski, Borek, Smokowski, Pol (Kanał Sportowy)
22:20 Sportowy wieczór (TVP Sport)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGA UKRAIŃSKA
13:00 Kolos Kovalivka – Desna
16:00 Oleksandryia – Zoria
16:00 Dnipro-1 – Olimpik Donieck

LIGA SERBSKA
15:00 Radnik – Proleter
17:30 Partizan – Mladost
19:30 Napredak – Radnicki Nis

LIGA WĘGIERSKA
16:55 Kisvarda – Ujpest
19:00 DVTK – Mezokovesd
21:05 Paks – MOL Fehervar

LIGA BIAŁORUSKA
16:00 Biełszyna – Sławija Mozyrz
18:00 Dynamo Mińsk – Szachtior Soligorsk

PUCHAR CHORWACJI
20:15 Slaven Belupo – Lokomotiv Zagrzeb

K-LEAGUE
09:30 Gangwon – Jeonbuk
12:00 Busan – Suwon
12:00 Gwangju – Ulsan

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa

29.05.2020 Dzień dobry ( ͡°…

29.05.2020

Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oto jest dzień, oto jest dzień… Wreszcie rusza najlepsza liga świata i pół globu z wypiekami na twarzy oglądać będzie technicznych wirtuozów znad Wisły. Kto dziś ogląda polską ligę od dechy do dechy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EKSTRAKLASA
18:00 Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:40
20:30 Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 20:00

1. BUNDESLIGA
20:30 Freiburg – Leverkusen (Eleven 1, 4)

2. BUNDESLIGA
18:30 Darmstadt – Greuther Furth (Eleven 1, 4)
18:30 Osnabruck – Regensburg (Eleven 2)

///MAGAZYNY///

07:00 Poranek z Polsatem Sport (Polsat Sport, Polsat Sport News)
13:00 Stanowisko (Kanał Sportowy)
22:00 Hejtpark (Kanał Sportowy)
22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)

///POZA POLSKĄ TV///

PUCHAR AUSTRII
20:45 RB Salzburg – Lustenau

LIGA DUŃSKA
19:00 Silkeborg – Nordsjaelland

LIGA SERBSKA
15:00 Indjija – Subotica
17:00 Vojvodina – Cukaricki
19:30 Rad – Crvena Zvezda

LIGA WĘGIERSKA
20:00 Kaposvar – Zalaegerszeg

LIGA BIAŁORUSKA
17:00 Zhodino – FK Smalawiczy
19:00 FK Haradzieja – Niemen Grodno

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa