20.10.2019 Dzień dobry,…

20.10.2019

Dzień dobry, kolejny dzień w którym ramówka jest zapchana od wczesnego przedpołudnia do wieczora. Na szczególną uwagę zasługuje mecz Manchesteru United z Liverpoolem, tylko szkoda, że ci pierwsi od dobrych kilku lat dołują (a od zwolnienia Mourinho wygląda to gorzej z każdym półroczem). Ostrzegam tylko, że geniusze z C+ w ten mecz zaangażowali jakiegoś rapera, co jest dla mnie jakimś kompletnie absurdalnym pomysłem. Niech k…a jeszcze Panasewicza wypożyczą z Polsatu.

EKSTRAKLASA
15:00 Arka Gdynia – Lechia Gdańsk (Canal+, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 14:30
17:30 Górnik Zabrze – Łódzki KS (Canal+, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10

2. LIGA
13:00 Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna (TVP 3)

PREMIER LEAGUE
Studio „Bitwa o Anglię” od 16:30 (Canal+ Sport)
17:30 MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL (Canal+ Sport, Canal+ 4K)

LA LIGA
12:00 Alaves – Celta (Eleven 3)
14:00 Real Sociedad – Betis (Canal+ Sport)
16:00 Espanyol – Villarreal (nSport+)
18:30 Athletic Bilbao – Valladolid (Eleven 2)
21:00 Sevilla – Levante (Eleven 2, 4)

SERIE A
12:30 Sassuolo – Inter (Eleven 1)
15:00 Sampdoria – AS Roma (Eleven 1)
15:00 Cagliari – SPAL (Eleven 3)
18:00 Parma – Genoa (Eleven 1, 4)
20:45 AC Milan – Lecce (Eleven 1)

pokaż spoiler (15:00) Udinese – Torino

1. BUNDESLIGA
15:30 1. FC Koln – Paderborn (Eleven 2, 4)
18:00 Hoffenheim – Schalke (Canal+ Sport 2)

2. BUNDESLIGA
13:30 VfB Stuttgart – Holstein Kiel (Eleven 2, 4)

EREDIVISIE
16:45 Feyenoord – Heracles Almelo (Polsat Sport News)

MLS
21:00 Philadelphia Union – New York RB (Polsat Sport Extra)
02:30 Minnesota United – LA Galaxy (Polsat Sport Extra)

MAGAZYNY
11:00 Cafe futbol (Polsat Sport) – gość: Radosław Majewski
19:30 Liga+ Extra (Canal+, Canal+ Sport 3) – gość: Tom Hateley
21:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
21:30 Turbokozak (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGUE 1
15:00 Bordeaux – St. Etienne
17:00 AS Monaco – Rennes
21:00 Olympique Marsylia – Strasbourg

///POZA FUTBOLEM///

PIŁKA RĘCZNA – LIGA MISTRZÓW
15:30 Orlen Wisła Płock – Dinamo Bukareszt (Canal+ Sport 2)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
17:55 Stelmet Zielona Góra – CSKA Moskwa (Eurosport 2)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa