16.05.2021 Dzyń, dzyń, dzyń!…

16.05.2021

Dzyń, dzyń, dzyń! Ta ostatnia niedziela, dzisiaj się rozstaniemy… Ostatni dzień z Ekstraklasą i humor popsuty. Jedyne co pociesza, to Multiliga na zwieńczenie sezonu. Trochę śmieszy, że mecz Lecha z Górnikiem na Canal+ Film ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak rozumiem, to jakiś komediowy.

Ogólnie to dziś sporo się dzieje, ale w piłce poza meczem Bilbao z Realem specjalnie nie widzę większych hitów. Inaczej jest w tenisie, dziś finały dwóch rzymskich turniejów, no i w jednym z nich oczywiście wystąpi Iga Świątek ᕦ(òóˇ)ᕤ

EKSTRAKLASA
Studio Multiligi+ od 16:30 (Canal+ Sport), studio TVP Sport od 16:40

17:30 MULTILIGA+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
17:30 Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Canal+ Premium, Canal+ Sport 4, Canal+ 4K)
17:30 Lech Poznań – Górnik Zabrze (Canal+ Film)
17:30 Śląsk Wrocław – Stal Mielec (nSport+)
17:30 Piast Gliwice – Wisła Kraków (TVP Sport, Canal+ Now)

Pozostałe mecze tylko na CANAL+ Online i w ramach transmisji MULTILIGI+
17:30 Wisła Płock – Zagłębie Lubin
17:30 Cracovia – Warta Poznań
17:30 Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
17:30 Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk

1. LIGA
12:40 Widzew Łódź – Termalica Nieciecza (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler IPLA: (19:10) Radomiak – Sandecja; (19:30) Puszcza – Łódzki KS

PREMIER LEAGUE
13:00 Crystal Palace – Aston Villa (Canal+ Sport 2)
15:05 Tottenham – Wolverhampton (Canal+ Sport 2)
17:30 WBA – Liverpool (Canal+ Family)
20:00 Everton – Sheffield (Canal+ Family)

LA LIGA
18:30 FC Barcelona – Celta (Eleven 1)
18:30 Atletico – Osasuna (Eleven 2)
18:30 Real Sociedad – Valladolid (Eleven 4)
18:30 BILBAO – REAL MADRYT (Canal+ Sport 2)

pokaż spoiler (18:30) Alaves – Granada; Betis – Huesca; Cadiz – Elche; Getafe – Levante; Valencia – Eibar; Villarreal – Sevilla

SERIE A
12:30 Fiorentina – Napoli (Eleven 1, 4)
15:00 Benevento – Crotone (Eleven 1)
15:00 Udinese – Sampdoria (Eleven 2)
20:45 Milan – Cagliari (Eleven 1)

pokaż spoiler (18:00) Parma – Sassuolo

1. BUNDESLIGA
18:00 Mainz – Dortmund (Eleven 3)
20:30 RB Lipsk – Wolfsburg (Eleven 2)

2. BUNDESLIGA
15:30 Fortuna – Aue (Eleven 3)
15:30 Osnabruck – HSV (Eleven 4)

LIGUE 1
21:00 Olympique Marsylia – Angers (Eleven 3)
21:00 Lille – St. Etienne (Eleven 4, Canal+ Now)
21:00 PSG – Reims (Canal+ Sport 2)

pokaż spoiler (21:00) Bordeaux – Lens; Dijon – Nantes; Lorient – Metz; Monaco – Rennes; Montpellier – Brest; Nicea – Strasbourg; Nimes – Olympique Lyon

EREDIVISIE
14:30 Vitesse – Ajax (Polsat Sport Premium 1)
14:30 Utrecht- PSV (Polsat Sport Premium 2)

LIGA CZESKA
17:00 Mlada Boleslav – Sparta (Polsat Sport Premium 1)
19:30 Slavia Praga – MFK Karwina (Polsat Sport Extra)

MLS
00:00 (nd/pon) New England Revolution – Columbus Crew (Polsat Sport News)

LIGA MISTRZYŃ
FINAŁ
21:00 Chelsea – FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1)

///POZA POLSKĄ TV///

PREMIER LIGA
Transmisje na kanale YT
13:00 Achmat – Spartak
13:00 Dynamo – CSKA
13:00 FK Tambów – Zenit
13:00 FK Rostów – FK Krasnodar
13:00 Rubin – Rotor
13:00 Chimki – Soczi
13:00 Lokomotiw – Ural
13:00 Ufa – Arsienał

///POZA FUTBOLEM///

TENIS
TURNIEJ WTA W RZYMIE
14:30 FINAŁ: I. ŚWIĄTEK – K. PLISKOVA (Canal+ Premium, Canal+ Sport)

TENIS
TURNIEJ ATP W RZYMIE
17:00 FINAŁ: N. DJOKOVIC – R. NADAL (Polsat Sport Extra)

ŻUŻEL
PGE EKSTRALIGA
15:15 Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa (nSport+)
19:45 Sparta Wrocław – Stal Gorzów (nSport+)

1. LIGA
13:00 Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik (nSport+)

MOTO GP
14:00 GP Francji, wyścig (Polsat Sport News)

KOLARSTWO
12:15 Giro d’Italia (Eurosport 1)
13:00 Tour of Hungary (Eurosport 2)

RUGBY
EKSTRALIGA
13:00 Arka Gdynia – Lechia Gdańsk (sport.tvp.pl)
15:30 Ogniwo Sopot – Juvenia Kraków (Kanał Sportowy)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
EL. ME
16:00 Chorwacja – Holandia (Polsat Sport News)
19:00 Węgry – Portugalia (Polsat Sport)

SIATKÓWKA KOBIET
MECZ TOWARZYSKI
15:00 POLSKA – Bułgaria (Polsat Sport)

EL. ME
13:30 Ukraina – Gruzja (Polsat Sport Extra)
19:00 Izrael – Dania (Polsat Sport News)

PIŁKA RĘCZNA KOBIET
PGNiG SUPERLIGA
14:15 JKS Jarosław – KPR Kobierzyce (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
PUCHAR NIEMIEC
15:00 Finał: Bayern – Alba (Canal+ Now)

NBA
22:00 Golden State Warriors – Memphis Grizzlies (Canal+ Family)

HOKEJ
NHL
21:00 Vegas Golden Knights – Minnesota Wild (TVP Sport)

///MAGAZYNY///
10:00 Wysoki pressing (Canal+ Sport)
11:00 Cafe futbol (Polsat Sport)
20:00 Liga minus (Weszło)
20:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)
23:00 News+ (nSport+)

///KĄCIK FILMOWY///
20:00 Władca Pierścieni: Dwie wieże (TVN7)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa