07.08.2021 Dzień dobry….

07.08.2021

Dzień dobry. Kolejny medal dla Polski na igrzyskach olimpijskich. Tym razem brązowy krążek zdobyły wioślarki w finale K4 na 500 m w składzie Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka i Helena Wiśniewska. A to nie koniec medalowych szans na dzisiaj. W lekkiej finały: skoku wzwyż (Kamila Lićwinko), biegu na 1500 m mężczyzn (Michał Rozmys) i naszych sztafet 4×400. Jakby coś jeszcze komuś przychodziło do głowy to niech pisze.

Piłkarsko to będzie bardzo ciekawy dzień, co prawda tylko dwa mecze Ekstraklasy, ale za to finał turnieju olimpijskiego mężczyzn, Tarcza Wspólnoty i kilka innych spotkań w ligach zagranicznych.

Z ogłoszeń parafialnych, jutro rozpiski nie będzie, bo będę poza piwnicą.

EKSTRAKLASA
15:00 Jagiellonia Białystok – Temarlica Nieciecza (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

17:30 Górnik Zabrze – Stal Mielec (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński

1. LIGA
12:40 Miedź Legnica – GKS Katowice (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler IPLA: (18:00) Górnik Polkowice – Sandecja; (20:30) Arka – Chrobry

TURNIEJ OLIMPIJSKI MĘŻCZYZN
FINAŁ
13:30 BRAZYLIA – HISZPANIA (Eurosport 2, 5)

TARCZA WSPÓLNOTY
18:15 LEICESTER – MANCHESTER CITY (Eleven 1) – studio od 17:00

CHAMPIONSHIP
16:00 Blackburn – Swansea (Eleven 3)

LIGUE 1
17:00 Olympique Lyon – Brest (Eleven 2, 4, Canal+ Sport 2, nSport+)
21:00 Troyes – PSG (Eleven 1, 4, Canal+ Sport 2)

PRIMEIRA LIGA
19:00 Moreirense – Benfica (Eleven 2)

LIGA CZESKA
16:00 Sparta Praga – Karwina (Polsat Sport Extra)

SZKOCKA PREMIER LEAGUE
13:30 Dundee – Rangers (Polsat Sport News)

MECZ TOWARZYSKI
22:00 Betis – Roma (Polsat Sport)

MLS
01:30 (sob/nd) Columbus Crew – Atlanta United (Polsat Sport Extra)

///POZA POLSKĄ TV///

PREMIER LIGA
Transmisje na kanale ligi na YT
16:00 ZENIT – FK KRASNODAR
16:30 Arsienał Tuła – Samara
19:00 Spartak – Niżny Nowogród

///MAGAZYNY///
19:30 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
20:00 Studio Tokio (Polsat Sport)
21:30 Olimpijski wieczór (TVP 1, TVP Sport
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)

///POZA FUTBOLEM///

SKOKI NARCIARSKIE
LETNIE GP
18:00 Konkurs indywidualny w Courchevel (TVP Sport)

TENIS
TURNIEJ WTA W SAN JOSE
Transmisje od 00:00 (sob/nd, Canal+ Sport)

TURNIEJ ATP W WASZYNGTONIE
Transmisje od 22:00 (Polsat Sport News) i 00:00 (sob/nd, Polsat Sport)

ŻUŻEL
18:30 GP Polski (Canal+ Premium)

DTM
10:00 Kwalifikacje (Eleven 2)
13:30 Wyścig (Eleven 2)

SIATKÓWKA PLAŻOWA
Transmisje od 09:00, 15:15 (Polsat Sport) i 11:30 (Polsat Sport Extra)

SPORTY WALKI
02:00 (sob/nd) UFC 265 (Polsat Sport)
– w tym walka Karolina Kowalkiewicz – Jessica Penne

///NA IGRZYSKACH///
Szczegółowy harmonogram: KLIK

08:20 Gimnastyka artystyczna (Eurosport 4)
08:25 Kolarstwo torowe/pięciobój nowoczesny (TVP Sport)
08:30 Skoki do wody (Eurosport 1, 4K)
08:50 Koszykówka kobiet: Serbia – Francja (TVP 1, Eurosport 2, 6)
09:25 Kolarstwo torowe (Eurosport 1, 4K)
09:50 Piłka ręczna mężczyzn: Egipt – Hiszpania (Eurosport 8)
11:00 Piłka ręczna mężczyzn: Egipt – Hiszpania (TVP 1)
11:45 Zapasy (Eurosport 7)
12:00 LEKKOATLETYKA (TVP 1, Eurosport 1, 4K)
12:25 Pięciobój nowoczesny/zapasy (TVP Sport)
12:30 Pływanie synchroniczne (Eurosport 4)
12:50 Koszykówka mężczyzn: Słowenia – Australia (Eurosport 6)
13:50 Piłka ręczna mężczyzn: Francja – Dania (Eurosport 8)
14:15 Siatkówka mężczyzn: Francja – ROC (TVP 1/TVP Sport, Eurosport 1, 2, 9, 4K)
00:00 (sob/nd) Maraton mężczyzn (TVP Sport, Eurosport 1)
01:30 (sob/nd) Maraton mężczyzn (TVP 1)
01:50 (sob/nd) Siatkówka kobiet: Korea Płd. – Serbia (TVP Sport, Eurosport 2, 9)
03:00 (sob/nd) Kolarstwo torowe (TVP 1, Eurosport 1)
03:50 (sob/nd) Piłka ręczna kobiet: mecz o 3. miejsce (Eurosport 8)
04:20 (sob/nd) Koszykówka kobiet: USA – Japonia (TVP Sport, Eurosport 2, 6)

///KĄCIK FILMOWY///
20:00 Thor: mroczny świat (Polsat)
20:00 Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (TVN)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #tokio2020 #olimpiada