07.05.2021 Dzień dobry….

07.05.2021

Dzień dobry. Piątek, weekendu początek. To oznacza start następnej kolejki Ekstraklasy, ale dziś nie spodziewam się większych emocji (tak jakby kiedyś były). Co gorsza, w pozostałych ligach też specjalnie nie ma zbyt ciekawych meczów.

EKSTRAKLASA
18:00 Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, nSport+) – wstęp od 17:40
20:30 Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 20:00

1. LIGA
17:40 Zagłębie Sosnowiec – Radomiak Radom (Polsat Sport) – wstęp od 17:30

pokaż spoiler IPLA: (17:00) Odra – Puszcza; (18:00) GKS Tychy – Górnik Łęczna

PREMIER LEAGUE
21:00 Leicester – Newcastle (Canal+ Sport 2)

LA LIGA
21:00 Real Sociedad – Elche (Eleven 3)

1. BUNDESLIGA
20:30 Stuttgart – Augsburg (Eleven 2)

2. BUNDESLIGA
18:30 Kiel – St. Pauli (Eleven 2, 4)

LIGUE 1
21:00 Lens – Lille (Eleven 4, Canal+ Family)

///POZA POLSKĄ TV///

PREMIER LIGA
Transmisje na kanale YT
17:00 Achmat – FK Tambów
19:00 Soczi – Rotor

///MAGAZYNY///
16:00 Magazyn lig egzotycznych (Kanał Sportowy/Weszło)
22:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)

///POZA FUTBOLEM///

FORMUŁA 1
GP HISZPANII
11:30 1. trening (Eleven 1)
15:00 2. trening (Eleven 1)

TENIS
TURNIEJ ATP W MADRYCIE
Transmisje od 13:00 i 19:00 (Polsat Sport Extra)

DART
20:00 Premier League (SportKlub)

KOLARSTWO
17:30 Wyścig dookoła Algarve (Eurosport 1)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
EL. ME
13:30 Azerbejdżan – Czarnogóra (Polsat Sport)
16:00 Białoruś – Portugalia (Polsat Sport News)
18:30 Chorwacja – Holandia (Polsat Sport News)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
19:15 Azoty Tarnów – Gwardia Opole (sport.tvp.pl)

PIŁKA RĘCZNA KOBIET
PGNiG SUPERLIGA
17:00 Zagłębie Lubin – Start Elbląg (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
LIGA MISTRZÓW
18:00 Zaragoza – Karsiyaka (Canal+ Sport 2)
20:30 Burgos – Strasbourg (nSport+)

LIGA TURECKA
15:00 Gaziantep – Bahcesehir (SportKlub)
17:00 Fenerbahce – Anadolu (SportKlub)

NBA
04:00 (pt/sob) Portland Trail Blazers – LA Lakers (Canal+ Sport)

CURLING
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET
17:00 Chiny – Kanada (Eurosport 2)
22:00 Szwajcaria – Niemcy (Polsat Sport News)
03:00 (pt/sob) Japonia – Estonia (Polsat Sport)

BOKS
19:00 Gala w Lublinie (TVP Sport)

SPORTY WALKI
03:00 (pt/sob) MMA Bellator (TVP Sport)

SZACHY
14:00 Finał Mistrzostw Polski (sport.tvp.pl)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa